O nas

Właścicielem sklepu internetowego Faksymile.pl jest Dom Wydawniczy Orbis Pictus. Jesteśmy wydawnictwem, które jako jedno z kilkunastu na świecie specjalizuje się przede wszystkim w emisjach faksymilowych - czyli idealnych i limitowanych reprodukcjach najcenniejszych i najrzadszych ksiąg świata.

Wyszukujemy tytuły, które są bardzo rzadko spotykane na rynkach antykwarycznych, lub są wręcz niedostępne w oryginałach i skrywane są wyłącznie wśród najcenniejszych zbiorów bibliotecznych - może do nich dotrzeć tylko wyspecjalizowana kadra naukowa. Takie książki są niedostępne dla kolekcjonerów, lub ze względu na ich cenę i małą ilość oryginałów na rynku, w ich posiadanie mogą wejść tylko nieliczni.

Aby ocalić najcenniejsze księgi przed zapomnieniem oraz przedłużyć życie dziełom zawierającym wiedzę, która zmieniała świat, wykonuje się ich dokładne, limitowane faksymilowe reprodukcje. Dzięki użyciu najnowszych osiągnięć w dziedzinie poligrafii w połączeniu z pracą mistrzów rękodzieła Orbis Pictus tworzy jedne z najdoskonalszych faksymiliów na świecie. Tym oto sposobem księgi te mogą cieszyć oczy i serca kolejnych pokoleń.

Faksymilia to jedne z najbardziej luksusowych prezentów wręczanych wielkim tego świata - politykom, duchownym, prezesom i menedżerom ważnych przedsiębiorstw - stają się przezentem przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Jako dzieła sztuki stanowią również inwestycję.

Aby poznać dokładnie idee naszego wydawnictwa, a także dowiedzieć się, czemu faksymilia są tak cenne i pożądane wejdź na www.orbispictus.pl i zanurz się w magicznym świecie Faksymilowych Ksiąg i Kart Pelplińskich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl